Modern Kapılar

Modern Kapılar
Grid View:
Quickview

Kale Clasis - Çelik Kapı

(0)

Kale Clasis - Çelik Kapıİlk izlenimler önemlidir ve hiçbir şey sade ve elegan bir kapı kadar “hoş geldin” duygusu uyandıramaz! Kale Clasis çelik kapı modeli ile evinize davetkâr ve samimi bir hava katın. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilirGörseldeki aksesuarlar opsiyonel..

Quickview

Kale Fit - Çelik Kapı

(0)

Kale Fit - Çelik KapıTasarımında kullanılan iki kol sayesinde dinamik bir görünüm sunan Kale Fit model çelik kapılar, modern şehir evlerine hareket katıyor. Dürbün uygulanabilir.Aksesuarlarda farklı renk uygulanmaz.Taktak uygulanamaz.Alpi kaplama, alpi freze kaplama, amerikan panel, lake kaplama uygulanabilir...

Quickview

Kale Grand - Çelik Kapı

(0)

Kale Grand - Çelik KapıZengin ve gösterişli olduğu kadar davetkâr ve samimi duruşa sahip Kale Grand model çelik kapılar, tarz sahibi evler yaratmak isteyenler için harika bir seçim. Renk kartelasında bulunan tüm ahşap ve lake renkler uygulanabilir.Cam çıtaları renk tonları farklılık gösterebilir. Kullanılan cam opak camdır.Dürbün, taktak uygulanama..

Quickview

Kale K00 - Çelik Kapı

(0)

Kale K00 - Çelik Kapıİkonik bir tasarıma sahip K00 model çelik kapılar, modern ve minimal duruşuyla evinize yalın bir ihtişam katacak. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Dış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıldığı için, aksesuarlar sa..

Quickview

Kale K42- Çelik Kapı

(0)

Kale K42- Çelik KapıEvinizde zamana meydan okuyan ve kimliğinizi yansıtan bir tarz yaratmak için modern ve sofistike duruşuyla öne çıkan K42 model çelik kapıları tercih edebilirsiniz. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir. Standart aksesuarı Topuz Koldur. Dış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıldığ..

Quickview

Kale K55 - Çelik Kapı

(0)

Kale K55 - Çelik KapıKlasikten vazgeçemem diyenler için tasarlanan K55 model çelik kapılar, modern görünümüyle abartısız ama elegan bir duruşa sahip.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Doğal ahşap kaplama, uygulamada farklılık göstermektedir. Hare..

Quickview

Kale K60 - Çelik Kapı

(0)

Kale K60 - Çelik KapıAhşabın sadeliğini cesur laminant çizgilerle hareketlendiren K60 model çelik kapılar, kullanıldığı mekânlara modern ve yeni hissi katıyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Dış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıld..

Quickview

Kale K67 - Çelik Kapı

(0)

Kale K67 - Çelik KapıBulunduğu mekâna sıcaklık ve samimiyet getiren K67 model çelik kapılar, klasik seven stil sahibi ev sahiplerini bekliyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir. ..

Quickview

Kale K68 - Çelik Kapı

(0)

Kale K68  - Çelik KapıKarakteristik bir duruşa sahip K68 model çelik kapılar, üzerindeki yatay lamine çizgilerle sıcak ve davetkâr bir görünüm sağlıyor. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir...

Quickview

Kale K79 - Çelik Kapı

(0)

Kale K79 - Çelik KapıKale K79 model çelik kapılar, ortasından geçen alüminyum plaka ile ahşaba ve hayatınıza hareket katıyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir. Standart aksesuarı Uzun Özel Koldur. (110 cm)..

Quickview

Kale K81 - Çelik Kapı

(0)

Kale K81 - Çelik KapıÜzerindeki yatay çizgilerin alüminyum plaka ile dikey olarak kesildiği K81 model çelik kapılar, evinizde ilgi çekici ve dinamik bir etki yaratacak.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir. Standart aksesuarı Topuz Koldu..

Quickview

Kale K83 - Çelik Kapı

(0)

Kale K83 - Çelik KapıKale K83 model çelik kapılar, klasikten vazgeçemeyen ancak aynı zamanda enerjik bir görünüm de isteyenler için mükemmel bir alternatif. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir...

Quickview

Kale K87 - Çelik Kapı

(0)

Kale K87 -  Çelik KapıFarklı kapı kolu kullanımıyla öne çıkan Kale K87 model çelik kapılar, sıradanlığa hayır diyenlerin ilk tercihi olacak. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Kapı açılış yönüne göre fuga yönleri de değişmektedir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir..

Quickview

Kale K90 - Çelik Kapı

(0)

Kale K90 - Çelik KapıKale K90 model çelik kapılar, ahşabın kararlı duruşunu farklı bir renkle hareketlendirmek isteyenler için tasarlandı.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görselde kullanılan pervaz ortadaki kaplama ile aynı renk olabilmektedir.Görseldeki aksesuarlar o..

Quickview

Kale K94 - Çelik kapı

(0)

Kale K94 - Çelik kapıÜzerindeki üçgen alüminyum panellerle sıra dışı bir görünüm kazanan Kale K94 model çelik kapılar, evlerinde dramatik ve cesur bir dekorasyonu sevenler için vazgeçilmez bir alternatif. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Tüm RAL kodları uygulanabilir. Kapı açılış yönüne göre fuga yönleri de değişmektedir...

Quickview

Kale K95 -Çelik Kapı

(0)

Kale K95 -Çelik KapıKale K95 model çelik kapılar, kendine güvenen enerjik bir duruş sergiliyor. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir. Kaplama yatay uygulanmaktadır...

Quickview

Kale Leafy - Çelik Kapı

(0)

Kale Leafy - Çelik KapıÜzerindeki sıra dışı ve gösterişli yaprak deseniyle Akdeniz havası taşıyan Kale Leafy model çelik kapılar, doğaya dönüş özlemini yansıtıyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.İç mekân kapılarında renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler, dış mekânlarda ise tüm laminant renkler uygulanabilir.Dış mekân uygulamalarda r..

Quickview

Kale Mozaik - Çelik Kapı

(0)

Kale Mozaik - Çelik KapıYüzyıllardır kullanılan mozaik geleneğini ahşabın estetikliğiyle buluşturan Kale Mozaik model çelik kapılar, zamansız görünümüyle hikâyesi olan mekânlar yaratmanızı sağlayacak.Tüm RAL kodları uygulanabilir. Dürbün, taktak uygulanamaz.Ortadaki mozoaik model genişliği standart 300 mm olarak yapılmaktadır...

Quickview

Kale Royal - Çelik kapı

(0)

Kale Royal - Çelik kapıDoğal hareli ahşap ile camın birlikte kullanıldığı asil bir görünüm sunan Kale Royal çelik kapı modelleri, evinizde sofistike bir hava yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.Dürbün uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Doğal ahşap kaplamadan dolayı harelerde ve uygulamalarda..

Quickview

Kale Talento - Çelik Kapı

(0)

Kale Talento - Çelik KapıÜzerindeki kollar sayesinde askılık ya da ayakkabı bağlama basamağı olarak da kullanılabilen Kale Talento model çelik kapılar, fonksiyonelliğiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Dürbün uygulanabilir.Aksesuarlarda farklı renk uygulanmaz.Taktak uygulanamaz. Alpi, alpi freze, lake ve doğal ahşap kaplamalar (Ayo..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)