BETON PASPAYI

BETON PASPAYI
Grid View:
Quickview

BETON PASPAYI

(0)
4,80TL

BETON PASPAYI Beton paspayı Nedir,  M2 de kaç adet kullanılmalıdır, Beton Paspayı ; betonun çeliği iyi bir şeklilde sarması için kalıplar ile demir (çelik) arasında paspayı (beton örtüsü) denilen aralık bırakılır. Bu aralıkta kalan beton kalınlığının heryerde eşit olması için çelik lerin altına beton paspayı bağlanır.Normal donatılarda  m..

Quickview
Quickview

Beton Paspayı - Ağır Yük Tip

(0)
6,00TL

Beton Paspayı -  Ağır Yük TipBeton Paspayı  inşaat demirlerinin yani donatı adı verdiğimiz yapı elemanlarını zeminden kaldırmak için kullanılan ara elemandır. Bunun neticesinde beton, donatı ile kalıbın altından akabilir.Beton Paspayı ; betonun çeliği iyi bir şeklilde sarması için kalıplar ile demir (çelik) arasında paspayı (beton örtüsü)..

Quickview

ELYAF KATKILI ÇİZGİSEL TEMASLI BETON PASPAYI

(0)

ELYAF KATKILI ÇİZGİSEL TEMASLI BETON PASPAYIFYFLC Tip Beton Paspayı yatay uygulamalarda telsiz, dikey uygulamalarda ise bağlama teli ile ortasındaki delikten donatı çeliğine bağlanarak kullanılır.    FYFLC Tip Beton Paspayı kalıba min. temas ile görsel yüzeylerde döküm sonrası min. Görüntü vererek yüzey görüntüsünü bozmaz. Paspayı..

Quickview

ELYAF KATKILI DÜZ TABANLI AĞIR TİP BETON PASPAYI

(0)

ELYAF KATKILI DÜZ TABANLI AĞIR TİP BETON PASPAYIFYFFC Tip Beton Paspayı yatay uygulamalarda telsiz, dikey uygulamalarda ise bağlama teli ile ortasındaki delikten donatı çeliğine bağlanarak kullanılır. Ağır yük ve görevler için üretilmiştir. Paspayı yükseklik aralığı 50mm -100mm dir. KODU ..

Quickview

FİBER KATKILI ÇOK ÖLÇÜLÜ BETON PASPAYI

(0)

FİBER KATKILI ÇOK ÖLÇÜLÜ BETON PASPAYIFYFBM Tip Beton Paspayı tek ürün üzerinde 4 farklı paspayı ölçüsünü barındırır, yatay uygulamalarda telsiz, dikey uygulamalarda ise bağlama teli ile ortasındaki delikten donatı çeliğine bağlanarak kullanılır. Paspayı yükseklik aralığı 20mm - 60mm dir. KODU PASPAYI..

Quickview
Quickview

FİBER KATKILI DİYAFRAM TİP BETON PASPAYI

(0)

FİBER KATKILI DİYAFRAM TİP BETON PASPAYIFore kazıklarda kullanılır...

Quickview

FİBER KATKILI DOLU KARE BAR BETON PASPAYI

(0)

FİBER KATKILI DOLU KARE BAR BETON PASPAYIFYFBSQ Tip Fiber Beton Paspayı ağır görevler için uygundur, yatay uygulanan geniş alanlarda son derece pratik uygulama imkanı sunar. Farklı uygulamalar için farklı boylarda sipariş edilebilir, standart boyu 1m dir. Paspay yükseklik aralığı 20mm - 100mm dir. KODU ..

Quickview

FİBER KATKILI DOLU ÜÇGEN BAR BETON PASPAYI

(0)

FİBER KATKILI DOLU ÜÇGEN BAR BETON PASPAYIFYFSBTR Tip Beton Paspayı yatay uygulamalar için uygundur, yatay uygulanan geniş alanlarda son derece pratik uygulama imkanı sunar. Farklı uygulamalar için farklı boylarda sipariş edilebilir, standart boyu 1m dir. Paspayı yükseklik aralığı 20mm-75mm dir. KODU ..

Quickview
Quickview

FİBER KATKILI TÜNEL BETON PASPAYI

(0)

FİBER KATKILI TÜNEL BETON PASPAYI - FKTBP - BETON PASPAYI..

Quickview

FİBER KATKILI YILAN TİPİ BETON PASPAYI

(0)

Fiber katkılı yılan tip (s) beton paspayı,  devrilmeyi önlemek için hafif bükülmüştür,  yatay olarak kullanılır, standart boyu 1 m dir...

Quickview

FİBER KATKLI BETON TIE-ROD BORUSU

(0)

Su depolarında ve yalıtım gerektiren yapılar için betonla bütünlük sağlayan yerlerde kullanılır, 5 bar'a kadar sızdırmaz.FYFPT Tip Fiber Beton Tie-rod borusu su, ses ve yangın yalıtımı istenilen özel bina ve yapılar için çözüm sunan bir üründür. Uygulanan perde kolon vs. yapı elemanının içerisinde kalarak ana beton ile tam olarak bir uyum s..

Quickview
Quickview

FİBER KATKLI CONTALI BETON TIE-ROD TIPASI

(0)

FİBER KATKLI CONTALI BETON TIE-ROD TIPASI - FKCBTT - BETON PASPAYI..

Quickview

FORE KAZIK FİBER KATKILI BETON PASPAYI

(0)

FORE KAZIK FİBER KATKILI BETON PASPAYIFore kazık için hazırlanan kafes şeklindeki teçhizatın kazık çukuruna indirilmesi sırasında, bir etriye üzerinde eşit aralıklarla 4 veya 5 adet takılırlar ve bu işlem kafes boyunca her metrede bir tekrar edilir. Bu suretle kafes çukurda merkezlenmiş ve kafesin çeperinde paspayı sağlanmış olur ..

Quickview
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)