MAKİNE VE EKİPMANLARI

MAKİNE VE EKİPMANLARI
Grid View:
Quickview

2. EL BETONİYER

(0)

2. EL BETONİYERBetoniyer,  inşaat sahalarında kum, çimento, çakıl ve su karıştırılarak harç elde etmeyi sağlayan iş makinasıdır. Dizel ve Elektrikli olarak farklı modelleri mevcuttur.  2.El Betoniyer ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.Resimde Belirtilen ürün 2.el temsili betoniyerdir.Betoniyer Çeşitleri NelerdirBetoniyer Tipi..

Quickview

2.El Perdah Makinesi - Helikopter

(0)

2.El Perdah Makinesi - Helikopter2.el perdah makinesi ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Perdah makinesi,  Dökülen betonun sertleştikten sonra daha pürüzsüz bir hale gelmesi, betonun aralarındaki boşlukların kapatılması ve daha sağlam hale getirilmesi için kullanılan araçtır. Betonu zımparalamak ya d..

Quickview

Beton Kovası

(0)

Beton KovasıBeton pompasının yetişmediği alanlara  kulevinç yardımıyla betonu  taşımak için kullanılan kovadır. 2mt hortumu mevcuttur Beton  beton kovasına doldurulup kule vinç yardımıyla istenilen yere taşınarak  dökülür.500 LT   (0,5M3),  750 LT  (0,75M3), 1000 LT  (1 M3), 1500 LT (1,5 M3)  olarak üret..

Quickview

Bims Kesme - Kuru Kesim

(0)
14.375,00TL

Ağzına takılacak olan bıçak türü  istenilen malzemeyi kesme imkanı sunar.  Gaz Beton kesimi için kullanılır,  Mermer,  Yutong, Kilit taşı ve benzeri malzemeler uygun bıçak takılarak kesilebilir.Bıçaklı ve bıçaksız olarak satılmaktadır, Bıçak cinsine göre fiyatı değişkenlik göstermektedir. Bims kesme ihtiyaçlarınızı caz..

Quickview

BIMS KESME - SULU KESİM

(0)
15.750,00TL

BIMS KESME - SULU KESİMAğzına takılacak olan bıçak türü  istenilen malzemeyi kesme imkanı sunar. Sulu kesim olması  kesilen malzemeden toz çıkmasını önler.  Gaz Beton kesimi için kullanılır,  Mermer,  Yutong, Kilit taşı ve benzeri malzemeler uygun bıçak takılarak kesilebilir.Bıçaklı ve bıçaksız olarak satılmaktadır, Bıçak c..

Quickview

DAM VİNCİ - İNŞAAT KAT ASANSÖRÜ

(0)
10,75TL

DAM VİNCİ - İNŞAAT KAT ASANSÖRÜİnşaat sektöründe kullanılan  kat asansörü,  dam vinci olarak adlandırılır, 2 adet kova hediyemizdir. Kaldırma kapasitesi 250 Kg,  halat boyu  25mt dir. İsteğe göre halat boyu  extra ücretle  40 mt ye kadar uzatılabilir. Monofaze ve Trifaze olarak iki çeşittir.Özellikleri:Motor Gücü :&nbs..

Quickview

Gırgır - İnşaat asansörü

(0)
13.250,00TL

Gırgır - İnşaat asansörüGırgır  inşaat sektöründe  katlar arasına malzeme çıkarmak için kullanılan yerden kumandalı viçtir. 2 adet kova hediyemizdir. 400 kg yük kapasitesi, 70 mt halatı  ve 3 ayak takımı mevcuttur.  Extra ücret ile halat metrajı 120 mt ye kadar uzatılır.Özellikler:Motor Gücü : 5,5 , Hp 380 VKaldırma Kapasitesi :..

Quickview

Japon Arabasi

(0)
3.750,00TL

Japon Arabasi250 LT Kapasiteye sahip Japon Arabası ihtiyacınızı  firmamızdan temin edebilirsinizHavalı çift  tekerlekli el arabası olarakta adlandırılan japon arabası  yoğun ve ağır şartlarda kolay malzeme taşımak için kullanılır. özellikle inşaat sektöründe kum ve harç taşımak için  kullanılır...

Quickview

Kum Kovası

(0)
950,00TL

Kum KovasıKat asanssörü, Dam vinci,  yerden kurmalı asansörlere takılan   kum taşımak için kullanılan  kovadır.Firmamızdan yeni ve ikinci el olarak temin edebilirsiniz...

Quickview

Moloz Kovası - Hafriyat Kovası

(0)

Moloz KovasıKulevinç yardımı ile  atık malzeme, mıcır, moloz, kum, çakıl  ve  hafriyat  taşımak için kullanılan kovadır. İnşaatlarda, arkeoloji kazılarında ve daha birçok yerde güvenle kullanılır.500 LT (0,5 M3) , 0,75 LT (0,75 M3), 1000 LT (1 M3), 1500 LT (1,5 M3), 2000 LT (2 M3) olarak imalatı yapılır. Özel imalat olan ölçüler..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)