PLYWOOD FİYATLARI

PLYWOOD FİYATLARI

Pleymut Fiyatları, cinsine ve menşeisine göre  fiyatlar değişkenlik gösterir. Plywood ihtiyaçlarınızı  yeni, 2.el ve defolu  olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.

Plywood suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir ürün olması nedeni ile inşaat sektöründe beton kalıp sistemleri için kullanılan ideal bir üründür. Zemin döşemesi vb. alanlarda farklı amaçlarda da kullanılmaktadır.


Grid View:
Quickview

COCHA Plywood

(0)
1.400,40TL

 COCHA Plywoodinşaat sektöründe kullanılan kalıp  tahtasıdır. çoça pleymut Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.Ağaç Türü: Çam / KavakTutkal Türü: WBP ‘ Water-Boiled Proof ‘Film : Koyu Ka..

Quickview

2.El Plywood Fiyatları

(0)
1.140,00TL

2.El Plywood FiyatlarıTemizliğine göre  değişkenlik gösterir, Cazip fiyatlarla 2. el plywood ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. İhtiyaç fazlası plywoodlarnızı firmamıza satabilirsiniz.PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır  film kaplı kontraplak olarak faturalandırılır. Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir..

Quickview

Defolu Plywood

(0)
1.200,00TL

Defolu PlywoodPiyasa koşulları gün geçtikçe zorlaşıyor, ithal plywood almaya gücü yetmeyenler  yerli ekonomik ucuz ve defolu pleymut tercih ediyor.   Siz değerli müşterilerimize   en ucuz  pleymutu sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır  film kaplı..

Quickview

Family Plywood

(0)
1.400,40TL

Yüksek Mukavemetli, Suya dayanıklı 1. kalite bir üründür. FAMILY pleymut inşaat sektöründe tercih edilen ekonomik fiyatlı bir üründür. İnşaat sektöründe kullanılan plywood aynı zamanda  zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Femliy plywood olarakta adlandırılır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçların..

Quickview

Fanerus Plywood

(0)
1.602,00TL

Fanerus PlywoodSuya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Fanerus pleymut inşaat sektöründe kullanılır. Aynı zamanda  zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Fenerus plywood olarakta adlandırılır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz...

Quickview

Galeras Plywood

(0)
1.400,40TL

Galeras PlywoodSuya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Galeras pleymut inşaat sektöründe kullanılır. Aynı zamanda  zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.Ağaç Cinsi Çam (Pine)Ebatlar      1250mm x 2500mmKalınlı..

Quickview

Hercules Plywood

(0)
1,40TL

Hercules Plywoodinşaat sektöründe kullanılan kalıp  tahtasıdır. Herküles pleymut Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.Ağaç Cinsi     %100 Çam (Pine)Ebatlar     12..

Quickview

ISTWOOD Plywood

(0)
1.400,40TL

ISTWOOD Plywoodinşaat sektöründe kullanılan kalıp  tahtasıdıri isvud pleymut olarakta adlandırılır. Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.ÖzellikleriWpb Tutkal125gr /m2 Fenolik FilmApsen çam Ka..

Quickview

Kontraform Plywood

(0)
1,90TL

Huş ağacından yapılma ithal plywood tur.  18 - 21 mm seçeneklerimiz mevcuttur. İnşaat sektöründe kalıp tahtası olarak kullanılan üründür. Kontraform plyeood Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.Ağaç Cinsi     HuşEbatlar  ..

Quickview

ODEK PLYWOOD

(0)
2.268,00TL

ODEK PLYWOODBüteçenize uygun  Odek plywood fiyatları cazipfiyatlar.com 'da Plywood ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.Odek (Pleymut)  Plywood’u Kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanırsanız.Ortalama kullanım ömrü 40 ve üzeridir.PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır  film kaplı kontraplak olarak fatura..

Quickview

Perm Plywood

(0)
1.680,00TL

Perm Plywood Permbirch Plywood Bütçenize uygun  kaliteli rus malı bir üründür. Kontraplağı rusyadan gelmekte olup filmi Türkiye'de kaplanmaktadır.Plywood ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz. Perm Birch Plywood  özellikleri aşağıdaki gibidir.13 + 2 katman, 18mm kalınlık , Huş ağacından yapılmış kaliteli bir plywood tur.PLYWOOD ..

Quickview

Plywood - Pleymut Fiyatları

(0)
1.400,40TL

Plywood  FiyatlarıPlywood  kalıp sisteminde kullanılan film kaplı kontraplak tır. uygun yeni ve 2.el plywood  ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz. İnşaatlarda beton dökmek için hazırlanan kalıplarda, yapılarda dış cephe, taban, duvar ve yer kaplamalarında tercih edilmektedir.PLYWOOD NEDİRPl..

Quickview

RİGA PLYWOOD

(0)
2.001,60TL

RİGA PLYWOODBüteçenize uygun Riga plywood fiyatları cazipfiyatlar.com 'da.  Riga Plywood ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyat seçenekleri ile  firmamızdan temin edebilirsiniz.Riga Plywood  (pleymut)' u Kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanırsanız.Ortalama kullanım ömrü 50 ve üzeridir.PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır..

Quickview

Rus Malı Plywood Fiyatları

(0)
1.752,00TL

Rus  Plywood Fiyatlarıİnşaat sektörü piyasasında dayanıklılığı açısından en çok tercih edilen rus plywood  fiyatlarını  cazip fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır  film kaplı kontraplak olarak faturalandırılır. Suya dayanıklı ve yüksek mu..

Quickview

SPLY Plywood

(0)
1.400,40TL

SPLY Plywoodinşaat sektöründe kullanılan kalıp  tahtasıdır. Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir  üründür. Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.ÖzellikleriWpb Tutkal125gr /m2 Fenolik FilmÇam – Birch  Kombinasyonu9 Katman25 – 30 ..

Quickview

Sveza Plywood

(0)
1.800,00TL

Sveza PlywoodBüteçenize uygun  sveza plywood fiyatları cazipfiyatlar.com 'da Sveza plywood huş ağacından dır , ızgara deseni 25 mm bir boşluk vardır. Bu işaretleme kontrplakta kesmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, ızgara takviye çubukları yerleştirmek için bir şablon görevi görür. SVEZA Deсk 350 kontrplak kenarları özel su geçirmez akrilik boya ile k..

Quickview

Tekcom Plywood

(0)
1.500,00TL

Tekcom Plywoodinşaat sektöründe ve farklı amaçlarda da kullanılan kalıp malzemesidir. Tekcom Plywood ihtiyaçlarınızı firmamızdan ekonomik fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz.Menşei     : VietnamEn x Boy: 1250 x 2500 mmKalınlık: 18 – 21 mm seçenekleriKatman Sayısı: 11 – 13 KatmanTutkal Cinsi : WBP – Suya Dayanıklı (Water Boile..

Quickview

UPG Plywood

(0)
1.800,00TL

UPG Plywoodinşaat sektöründe kullanılan kalıp  tahtasıdır. UPG Plywood Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir üründür. Zemin döşemesi ve farklı amaçlarda da kullanılmaktadır. Firmamızdan cazip fiyat seçenekleri ile plywood ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. ÖzellikleriMENŞEİ : RUSYAAĞAÇ TÜRÜ : HUŞKATMAN : 13 (18 mm için)TUTKAL : WBPFİ..

Quickview

VTH Plywood

(0)
1.350,00TL

VTH PlywoodHuş ağacından yapılmıştır.  125x250 boyunda 18mm kalınlığındadır.İnşaatlarda beton dökmek için hazırlanan kalıplarda, yapılarda dış cephe, taban, duvar ve yer kaplamalarında tercih edilmektedir. Plywood ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile  firmamızdan temin edebilirsiniz125gr Film / m2,..

Quickview

WOODEX PLYWOOD

(0)
1,45TL

WOODEX PLYWOODBüteçenize uygun  yerli woodex plywood fiyatları cazipfiyatlar.com 'da  PLYWOOD NEDİRPlywood inşaat sektöründe kullanılır  film kaplı kontraplak olarak faturalandırılır. Suya dayanıklı ve yüksek mukavemetli bir ürün olması nedeni ile beton kalıplarda ve sıvasız kalıp sistemleri için ideal bir malzemedir. Zemin döşemesi ..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)