İŞ GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

İŞ GÜVENLİK ÜRÜNLERİ
Grid View:
Quickview

BARET

(0)

Sertifikalı Ense Manuel Ayarlı  Terbantlı CE’li  Baret  ihtiyaçlarınızı  cazip fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz. Baret Nedir?İş yerlerinde çalışma esnasında güvenliğin sağlanması amacıyla kişisel koruyucu ekipmanları kullanılması çok önemlidir. Herhangi bir iş kazasının önlenmesi ve kaza anında oluşabilece..

Quickview

ÇELİK BURUNLU ÇİZME

(0)

ÇELİK BURUNLU ÇİZMEİş güvenliğine uygun çelik burunlu çizme ihtiyaçlarınızı cazip  fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

ÇİFT EMNİYETLİ KANCA - KARABİNA

(0)

ÇİFT EMNİYETLİ KANCA - KARABİNAİnşaat sektöründe, Yüksek Çalışma ortamında,  açık hava tırmanma aktivitelerinde, ve benzerli alanlarda kullanılan güvenlik  tırmanma kordonuna takılan aparatıdır.  Yaylı kilitleme kancası.CE Sertifikalı...

Quickview

ÇİZME

(0)

ÇİZMEÇizme ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlar seçenekleri ile  firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

Emniyet Alan Perdesi

(0)

Emniyet Alan PerdesiGenellikle inşaat alanlarında veya herhangi bir çalışma alanında güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. İnşaat alanlarında görülen uyarı levhaları kadar alan perdesi kullanımı da oldukça önemlidir. İnsanların sağlığı ve can güvenliği için alınan tedbirler, her zaman düzenli bir şekilde uygulanmalıdır. Özellikle de emniyetli bir alan ..

Quickview

Emniyet Kemeri Bel Tipi CE’li

(0)

Emniyet Kemeri Bel Tipi CE’liEmniyet Kemeri Bel Tipi CE’li  ihtiyaçlarınızı cazip  fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

GÜVENLİK BARİYERİ - İNŞAAT GÜVENLİK PANELİ - 2.EL

(0)

GÜVENLİK BARİYERİ - İNŞAAT GÜVENLİK PANELİ - 2.ELDüşmeye karşı güvenli çalışma alanı sağlamak amacıyla dış cepheye montajlanan panellerdir. Çeşitli ölçülerde 2.el güvenlik bariyeri ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.ÖLçüler:Panel: 106x206 CM Tahmini  16,5 KGPanel: 106x124 CM Tahmini  9,5 KGAyak: 108 CM Tahmini 3 KG2.el inşaat..

Quickview

Halat Tutucu

(0)

Halat Tutucuİp halat tutucu emniyet firenleme sistemi ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsinizİpli dikey yasam hattı sisteminde personelin güvenli bir şekilde iniş çıkış yapabilmesini sağlar.inşaat sektöründe , Çatılarda yapılan çalışmalarda  ve benzeri alanlarda alan sınırlayıcı olarak kullanılır.Halat tutuc..

Quickview

İkaz Bandı - Emniyet Şeridi

(0)

İkaz Bandı - Emniyet Şeridi5 santimetre ila 10 santimetre eni bulunan ikaz bandı - emniyet şeridi  uzunluğu 500 metreye kadar çıkabilmektedir. Top halinde bulunan bir üründür. Kırmızı-beyaz ya da sarı-siyah renkleri mevcuttur. Kullanım alanına göre en ve uzunluk ölçülerini belirleyerek satın alabilirsiniz. Kırmızı beyaz çapraz görüntüsü i..

Quickview

İSÇİ AYAKKABISI

(0)

İSÇİ AYAKKABISIÇelik burunlu işçi ayakkabı fiyatlarını cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

iŞÇİ BOTU

(0)

iŞÇİ BOTUÇelik burunlu işçi botu ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

İŞÇİ ELDİVENİ

(0)

İŞÇİ ELDİVENİİş eldiveni ihtiyaçlarını cazip  fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

KARABİNA

(0)

KARABİNAKarabinalar, genellikle tırmanıcılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılan hafif metal bağlantı malzemeleridir. vidalı ve vidasız  olmak üzere  iki guruba ayrılırSalıncak yaparken, halat bağlanmasında ve güvenliğin sağlanmasında kullanılan bir üründür.Çeşitli dizayn, boyut ve özellikte üretilirler. Karabinalar düşmeyi durduru..

Quickview

PARAŞÜT TİP EMNİYET KEMERİ

(0)

PARAŞÜT TİP EMNİYET KEMERİ Emniyet Kemeri Paraşüt Tipi Bel Destekli CE’li  ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz. Paraşüt Tip Emniyet Kemeri Nasıl Giyilir ? Emniyet kemerinin Önemi Nedir ?..

Quickview

Paraşüt Tip Emniyet Kemeri Bel Desteksiz CE’li

(0)

Paraşüt Tip Emniyet Kemeri  Bel Desteksiz CE’liEmniyet Kemeri Paraşüt Tipi Bel Desteksiz CE’li  ihtiyaçlarınızı cazip  fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz. PARAŞÜT TİP EMNİYET KEMERİ NASIL GİYİLİR ?..

Quickview

REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ

(0)

REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİİşçi yeleği, ikaz yeleği olarak adlandırılan  reflektörlü ikaz yeleklerini cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Reflektörlü ikaz yeleği nedir; İşçi yeleği, İkaz yeleği olarak da bilinen reflektörlü  yelek modelleri birçok alanda kullanıma sahiptir. Çoğunlukla trafikte trafik polislerini, itfai..

Quickview

ŞAPKA BARET

(0)

ŞAPKA BARETSertifikalı TAPKEP CE’li  ŞAPKA Baret  ihtiyaçlarınızı  cazip fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz.Darbe emici şapkalar, kontrol dışı fırlayan cisimlerin darbe sebebiyle ortaya çıkan enerjiyi absorbe etmek amacıyla kullanılmaktadır.Kaza ile kafa çarpma ve sıyırmalara karşı koruma sağlar.Darbe emici ş..

Quickview

Şok Emici Gövdeli Çift İp Bacaklı Uzatma Halatı Lanyard

(0)

Şok Emici Gövdeli Çift İp Bacaklı Uzatma Halatı LanyardÇift kolu sayesinde yüksekte çalışan kişinin bir konumdan farklı bir konuma emniyetli bir şekilde geçmesini sağlar.Şok Emici: Emniyet kemeri ve halatla birlikte yüksekte çalışırken, düşüş yaşayan kullanıcının üzerinde ilk darbe kuvveti ile oluşacak enerjiyi, aşama aşama açılarak düşüş etkisini ..

Quickview

YAĞMURLUK

(0)

YAĞMURLUKYağmurluk cazip fiyat seçenekleri  firmamızdan temin edebilirsiniz...

Quickview

YAZLIK İŞÇİ AYAKKABISI

(0)

YAZLIK İŞÇİ AYAKKABISIÇelik burunlu süet  yazlık işçi ayakkabısı ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz...

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)