KALE

Grid View:

6.Seviye Güvenlikli Kale çelik Kapı

(0)

6.Seviye Güvenlikli Kale çelik KapıYaşam alanlarında bulunan kapıların olası tehtitlere karşı gösterdiği direnç, güvenlik seviyesi deneyleri ile değerlendirilir. Bu deneyler sonucunda belirlenen en yüksek seviye 6. Seviye kapılara aittir. Kale Çelik kapı Türkiye'de 6.Seviye kapı üretimi yapan TSE onaylı Tek markadır. Kale Çelik Kapı, Türkiye’nin il..

D01 Kale Çelik Kapı

(0)

D01 Kale çelik KapıKaliteden ödün vermeden ekonomik bir çözüm arayanların tercihi; Kale Dinamik serisi. Minimalizmi şıklıkla birleştiren Dinamik serisi, geniş renk yelpazesi ile her zevke uygun seçenekler sunuyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.İsteğe bağlı alternatif aksesuarlar kullanılabilir. Uygulanabilir Membran Kaplama Renkleri;LMD ..

D02 Kale Çelik Kapı

(0)

D02 Kale Çelik KapıKaliteden ödün vermeden ekonomik bir çözüm arayanların tercihi; Kale Dinamik serisi. Minimalizmi şıklıkla birleştiren Dinamik serisi, geniş renk yelpazesi ile her zevke uygun seçenekler sunuyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.İsteğe bağlı alternatif aksesuarlar kullanılabilir. Uygulanabilir Membran Kaplama Renkleri;LMD ..

D03 Kale Çelik Kapı

(0)

D03 Kale Çelik KapıKaliteden ödün vermeden ekonomik bir çözüm arayanların tercihi; Kale Dinamik serisi. Minimalizmi şıklıkla birleştiren Dinamik serisi, geniş renk yelpazesi ile her zevke uygun seçenekler sunuyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.İsteğe bağlı alternatif aksesuarlar kullanılabilir. Uygulanabilir Membran Kaplama Renkleri;LMD ..

D04 Kale Çelik Kapı

(0)

D04 Kale Çelik KapıKaliteden ödün vermeden ekonomik bir çözüm arayanların tercihi; Kale Dinamik serisi. Minimalizmi şıklıkla birleştiren Dinamik serisi, geniş renk yelpazesi ile her zevke uygun seçenekler sunuyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.İsteğe bağlı alternatif aksesuarlar kullanılabilir. Uygulanabilir Membran Kaplama Renkleri;LMD ..

Dıştan Takma Tirajlı Kilit - 157 A 3M/C 3M - Kale

(0)

Dıştan Takma Tirajlı Kilit - 157 A 3M/C 3M - Kale Ahşap ve Metal Kapılar İçin kullanılır, Sabit ve Kovanlı Standart Silindirlidir.Kilit/NO:14-12Teknik Bilgiler:Gövde ve Karşılık: Çelik. Elektrostatik siyah boyalı.Sürgü: Çelik. Üç milli. Nikel kaplamalı. Üç turlu. (157 C 3M iki turludur).Mandal: MS 58 Pirinç.Silindir: MS 58 Pirinç.Anahtar: Multikana..

K00 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K00 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısıİkonik bir tasarıma sahip K00 model çelik kapılar, modern ve minimal duruşuyla evinize yalın bir ihtişam getirecek.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.252 RYM uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tü..

K00 Kale Çelik Kapı - 5N Proje Kapısı

(0)

K00 Kale Çelik Kapı - 5N Proje Kapısıİkonik bir tasarıma sahip K00 model çelik kapılar, modern ve minimal duruşuyla evinize yalın bir ihtişam katacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.4 renk MDFLAM kaplama olabilir.Standart renkler hari..

K03 - Kale Çelik Kapı

(0)

K03 - Kale Çelik KapıKale K03 model çelik kapılar, klasik duruşu ve özgün çizgileriyle evinizde karakteristik bir hava yaratacak. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir. Standart aksesuarı Topuz Koldur...

K07 - Kale Çelik Kapı

(0)

K07 - Kale Çelik KapıYumuşak ancak sofistike bir tasarıma sahip Kale K73 model çelik kapılar, evinizin klasik görünümüne stil katacak.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir. Standart aksesuarı Topuz Koldur...

K07 Kale Çelik Kapı - 5N Proje Kapısı

(0)

K07 Kale Çelik Kapı - 5N Proje KapısıEvinizin sevdiğiniz doğal güzelliğini, klasik ancak hareketli bir tasarıma sahip Kale K07 model çelik kapılarla taçlandırın.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.4 renk MDFLAM kaplama olabilir.Standart r..

K100 - Kale Çelik Kapı

(0)

K100 - Kale Çelik KapıKale K100 model çelik kapılar, her tarzla uyum sağlayabilen abartısız ve klasik bir görünüme sahip.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Membran Renkler; Membran Ceviz (LMD 212). Standart Ölçülerde Kanat: 90x200 cm Aksesuar değişikliği uygulanamaz...

K12 - Kale Çelik Kapı

(0)

K12 - Kale Çelik KapıYılların eskitemediği klasik karo modelinin modernize edilerek yeniden yorumlandığı Kale K12 model çelik kapılar, asil duruşuyla herkesi kendine hayran bırakacak. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler iç mekânlara, tüm laminant renkler dış mekânlara uygulanabilirLake kaplamalarda ..

K18 - Kale Çelik kapı

(0)

K18 - Kale Çelik kapıKale K18 model çelik kapıların farklı renk seçenekleriyle, evinizde huzurlu ve dingin bir atmosfer yaratmanın yolunu keşfedeceksiniz. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir...

K2301 - Kale Çelik Kapı

(0)

K2301 - Kale Çelik KapıKale K2301 model çelik kapılar yuvarlak ve köşeli çizgileri bir arada barındıran tasarımıyla, evinizdeki lüks katsayısını artırarak, birinci sınıf bir hava yaratacak.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan Alüminyum Beyaz renk uygulanabilir.Dış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıldığı iç..

K2500 - Kale Çelik Kapı

(0)

K2500 - Kale Çelik KapıEvinizde modern ve sofistike bir etki yaratmak istiyorsanız, klasikten uzaklaşmayan gösterişli bir çizgiye sahip Kale K2500 model çelik kapıları tercih edin.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan Alüminyum Ceviz renk uygulanabilirDış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıldığı için, aksesu..

K36 - Kale Çelik Kapı

(0)

K36 - Kale Çelik KapıK36 model Amerikan panel çelik kapılar, modern butik otel şıklığı ile gerçek ev sıcaklığı arasında gidip gelen mükemmel bir çizgiye sahip. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir.Görseldeki aksesuarlar opsiyoneldir.Standart aksesu..

K39 - Kale Çelik Kapı

(0)

K39 - Kale Çelik KapıZamana karşı koyan Art Deco akımına göz kırpan ikonik bir tasarıma sahip Kale K39 model çelik kapılar, Paris havasını evinize getirecek. Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler iç mekânlara, tüm laminant renkler dış mekânlara uygulanabilir.Dış mekân kapılarda alüminyum pervaz uygula..

K47 - Kale Çelik Kapı

(0)

K47 - Kale Çelik  KapıGösterişten uzak bir lüksü simgeleyen Kale K47 model çelik kapılar, sakin ve çağdaş bir konfor havası taşıyor.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir...

K53 - Kale Çelik Kapı

(0)

K53 - Kale Çelik KapıKale K53 model çelik kapılar, güçlü ve modern duruşuyla evinizin elegan görünümüne büyük bir katkı yapacak.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan antik kaplamalar hariç, tüm ahşap renkler ve RAL kodları uygulanabilir...

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 171 (9 Sayfa)