İnşaat Makinaları ve Ekipmanları

İnşaat Makinaları ve Ekipmanları


İnşat sektöründe kullanılan makina ekipman ihtiyaçlarınızı cazip fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirisiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Grid View:

2. EL BETONİYER

(0)

2. EL BETONİYERBetoniyer,  inşaat sahalarında kum, çimento, çakıl ve su karıştırılarak harç elde etmeyi sağlayan iş makinasıdır. Dizel ve Elektrikli olarak farklı modelleri mevcuttur.  2.El Betoniyer ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.Resimde Belirtilen ürün 2.el temsili betoniyerdir.Betoniyer Çeşitleri NelerdirBetoniyer Tipi..

2-3 gün içinde

2.El Perdah Makinesi - Helikopter

(0)

2.El Perdah Makinesi - Helikopter2.el perdah makinesi ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Perdah makinesi,  Dökülen betonun sertleştikten sonra daha pürüzsüz bir hale gelmesi, betonun aralarındaki boşlukların kapatılması ve daha sağlam hale getirilmesi için kullanılan araçtır. Betonu zımparalamak ya d..

Bims Kesme - Kuru Kesim

(0)
34.800,00TL

Ağzına takılacak olan bıçak türü  istenilen malzemeyi kesme imkanı sunar.  Gaz Beton kesimi için kullanılır,  Mermer,  Yutong, Kilit taşı ve benzeri malzemeler uygun bıçak takılarak kesilebilir.Bıçaklı ve bıçaksız olarak satılmaktadır, Bıçak cinsine göre fiyatı değişkenlik göstermektedir. Bims kesme ihtiyaçlarınızı caz..

Bims Kesme - Sulu Kesim

(1)
37.200,00TL

BIMS KESME - SULU KESİMAğzına takılacak olan bıçak türü  istenilen malzemeyi kesme imkanı sunar. Sulu kesim olması  kesilen malzemeden toz çıkmasını önler.  Gaz Beton kesimi için kullanılır,  Mermer,  Yutong, Kilit taşı ve benzeri malzemeler uygun bıçak takılarak kesilebilir.Bıçaklı ve bıçaksız olarak satılmaktadır, Bıçak c..

Dam Vinci - İşaat Kat Asansörü

(0)
30.600,00TL

Dam Vinci - İşaat Kat Asansörüİnşaat sektöründe kullanılan  kat asansörü,  dam vinci olarak adlandırılır, 2 adet kova hediyemizdir. Kaldırma kapasitesi 250 Kg,  halat boyu  25mt dir. İsteğe göre halat boyu  extra ücretle  40 mt ye kadar uzatılabilir. Monofaze ve Trifaze olarak iki çeşittir.Özellikleri:Motor Gücü : ..

Demir Bükme Makinası - 2.EL

(0)
55.200,00TL

Demir Bükme Makinası - 2.ELBakımı yapılmış çalışır vaziyete teslim ediyoruz. Stoklarımız değişkendir.    Arızlı demir bükme makinası tamiri, arızalı demir kesme makinası  tamir  ve bakım hizmetimiz mevcuttur.  Yedek parça bulunur..

Demir Kesme Makinası - 2.EL

(0)
51.600,00TL

Demir Kesme Makinası - 2.ELBakımı yapılmış çalışır vaziyete teslim ediyoruz. Stoklarımız değişkendir.    Arızlı demir bükme makinası tamiri, arızalı demir kesme makinası  tamir  ve bakım hizmetimiz mevcuttur.  Yedek parça bulunur..

Gırgır - İnşaat asansörü

(0)
36.600,00TL

Gırgır - İnşaat asansörüGırgır  inşaat sektöründe  katlar arasına malzeme çıkarmak için kullanılan yerden kumandalı viçtir. 2 adet kova hediyemizdir. 400 kg yük kapasitesi, 70 mt halatı  ve 3 ayak takımı mevcuttur.  Extra ücret ile halat metrajı 120 mt ye kadar uzatılır.Özellikler:Motor Gücü : 5,5Hp , 4kwÇalışma Voltajı: 380 VKa..

Japon Arabası - Beton Taşıma Arabası

(0)
12.600,00TL

Japon Arabası - Beton  Taşıma Arabası250 LT Kapasiteye sahip Japon Arabası ihtiyacınızı  firmamızdan temin edebilirsinizHavalı çift  tekerlekli el arabası olarakta adlandırılan japon arabası  yoğun ve ağır şartlarda kolay malzeme taşımak için kullanılır. özellikle inşaat sektöründe kum ve harç taşımak için  kullanılır.NOt: ..

Kolon Kaldırma Makinası - Aparatı

(0)

Hiyap  veya kule vinç olmadığı yerlerde kolonları yerleştirebilmek için kullanılan   makinadır. Sanayi elektriği ile çalışır  kumandalıdır..

Kule Vinç Beton Kovası

(0)
28.800,00TL

Kule Vinç Beton KovasıBeton pompasının yetişmediği alanlara  kulevinç yardımıyla betonu  taşımak için kullanılan kovadır. 2mt hortumu mevcuttur Beton  beton kovasına doldurulup kule vinç yardımıyla istenilen yere taşınarak  dökülür.500 LT   (0,5M3),  750 LT  (0,75M3), 1000 LT  (1 M3), 1500 LT (1,5 M3)  o..

Kum Kovası - Asansör Dam vinci Kovası

(0)
24.000,00TL

Kum Kovası - Asansör Dam vinci KovasıKat asanssörü, Dam vinci,  yerden kurmalı asansörlere takılan   kum taşımak için kullanılan  kovadır.Firmamızdan yeni ve ikinci el olarak temin edebilirsiniz.Boyut : 50 x60 cm h:25 cm..

Moloz Kovası - Hafriyat Kovası

(0)
27.000,00TL

Moloz KovasıKulevinç yardımı ile  atık malzeme, mıcır, moloz, kum, çakıl  ve  hafriyat  taşımak için kullanılan kovadır. İnşaatlarda, arkeoloji kazılarında ve daha birçok yerde güvenle kullanılır.500 LT (0,5 M3) , 0,75 LT (0,75 M3), 1000 LT (1 M3), 1500 LT (1,5 M3), 2000 LT (2 M3) olarak imalatı yapılır. Özel imalat olan ölçüler..

Perdah Makinesi

(0)
54.000,00TL

Perdah MakinesiPerdah makinesi,  Benzinli ve  elektrikli üretilmektedir. Dökülen betonun sertleştikten sonra daha pürüzsüz bir hale gelmesi, betonun aralarındaki boşlukların kapatılması ve daha sağlam hale getirilmesi için kullanılan araçtır. Betonu zımparalamak ya da diğer bir deyişle parlatmak için kullanılan bu araç, yapısı iti..

Spiral - Çember Bükme Makinası - 2.EL - SX-40

(0)
150.000,00TL

Spiral - Çember Bükme Makinası -  2.EL  -  SX-40Bu makina ile Her türlü helezon, spiral, çember ve yarım daire bükümü yapılabilir. Spiral bükümde halkaların adımları istenilen aralığa göre ayarlanabilir. Spiral bükme makinaları, özellikle köprü yapımlarındaki fore kazık çalışmalarında, yol yapımlarındaki tünel içinde kullanılan daire..

Tuğla Sepeti

(0)
10.800,00TL

Tuğla Sepetiİnşaat sektöründe katlar arasına asansör ile tuğla çekmek için kullanılan sepettir. Tuğla sepeti ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz...

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)