İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİ

İSKELE VE KALIP SİSTEMLERİ
Grid View:

Dairesel Kolon – Yuvarlak Kolon Kalıp Sistemi 2.EL

(0)
48,00TL

Dairesel Kolon – Yuvarlak Kolon Kalıp Sistemi 2.ELDairesel kolon, yuvarlak kolon ihtiyaçlarınızı 2.el olarak firmamızdan temin edebilir, Güncel stok bilgisine sabit numaramızdan ulabilirsiniz.Belirtilen fiyat Temsili kg fiyatıdır, Kolon çapına ve boyuna göre fiyat değişkenlik gösterir...

DAİRESEL RADES KALIP 2.EL

(0)

DAİRESEL RADES KALIP SİSTEMİ 2.EL..

H20 KİRİŞ ÇİFT YÜZ PERDE KALIP SİSTEMİ - Vario Kalıp

(0)

H20 KİRİŞ ÇİFT YÜZ PERDE KALIP SİSTEMİ - Vario KalıpH20 Kiriş Çift Yüz  perde, kalıp sistemi  geniş  yüzeyli endüstriyel kalıp sistemidir.  Endüstriyel yapılardan villalara  viyadük ayaklarından  istinat perdelerine kadar  geniş bir kullanım alanına sahiptir.Standart ahşap kiriş boyları sırasıyla 245 cm, 290 cm, 3..

H20 KİRİŞ TEK YÜZ PERDE KALIP - Vario Kalıp

(0)

H20 KİRİŞ TEK YÜZ PERDE KALIP -  Vario KalıpH20 Kiriş Tek  Yüz  perde, kalıp sisteminde kullanılan  geniş  yüzeyli endüstriyel kalıp sistemidir.  İstinat perdelerinde kullanılırStandart ahşap kiriş boyları sırasıyla 245 cm, 290 cm, 330 cm, 360 cm, 390 cm, 450 cm ve 490 cm dir. Standart ahşap kirişleri kullanarak isteni..

MASA İSKELE – KALIP ALTI İSKELE

(0)

MASA İSKELE – KALIP ALTI İSKELEDiğer  bir ismi ile kalıp altı iskele olarak adlandırılan   sistem  tabliye  betonlarınıza  pratik  çözüm sunar.   Her yüksekliğe uygundur,   ağır yükler için dizayn edilmiş olmakla birlikte hafif yüklerde de kullanılabilir. Sistem az sayıda standart elemanlardan ..

TIRMANIR KALIP - H20 -DOKA KİRİŞ SİSTEMLİ - Vario Kalıp

(0)

TIRMANIR KALIP - H20 -DOKA  KİRİŞ SİSTEMLİ -  Vario KalıpTek veya çift yüz perde sistemlerinde  hedeflenen yüksekliğe  ulaşabilmek için parça parça dökülecek olan betonda kullanılan kalıp sistemine  tırmanır kalıp sistemi adı verilir.  Tırmanma konsolu ile yapılır.Kurulum aparatları:Havuç (Ankraj)Havuç Topuzu  (An..

TIRMANIR PANEL KALIP – PANEMAX 2.EL PERDE - KOLON

(0)

TIRMANIR PANEL KALIP –  PANEMAX  2.EL PERDE - KOLON..

Yük Platformu - Malzeme Çıkartma Platformu 2.EL

(0)
54.000,00TL

Yük Platformu - Malzeme Çıkartma Platformu 2.ELYük platformu ol olarak adlandırılan malzeme çıkartma platformu  kalıp sirkülasyonunda, gerekse malzeme taşınması sırasında şantiyelerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Masa yürütme arabaları ile çıkartma platformu üzerine getirilen masa kalıpları, masa taşıma çatalı veya halatlarla askıya alınıp, k..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)