Çelik Kapı Kilit Sistemleri

Çelik Kapı Kilit Sistemleri
Grid View:

Kale Çelik Kapı Klasik Kilit Sistemi

(0)

Kale Çelik Kapı  Klasik Kilit SistemiKlasik Sistem, 4 çelik milli krom kaplamalı ana kilit ile üst ve altta üçer çelik milli, 3 turlu ve emniyet mandallı kombine güvenlik sistemidir.Silindir, EU Norm EN 1303 Standartları’na göre en üst 6. dereceyi sağlamaktadır.Maymuncukla açılmaya karşı dayanıklıdır...

Kale Çelik Kapı Şampiyon Kilit Sistemi

(0)

Kale Çelik Kapı Şampiyon Kilit SistemiÖzel çelik çift kanca sistemli ana kilit ile alt ve üst kanca sistemli emniyet kilitlerinden meydana gelen kombine “Interlocked’’ güvenlik sistemidir.Özel profil pirinç mandallı üst silindir, çift kanca sistemli ana kilide ek olarak güvenlik sağlayan çelik mile kumanda eder.Çift kanca sistemli çelik ana kilit d..

Kale Çelik Kapı Süper Kilit Sistemi

(0)

Kale Çelik Kapı Süper Kilit SistemiÖzel çelik çift kanca sistemli ana kilit ile alt ve üst mil sistemli sistemli emniyet kilitlerinden meydana gelen kombine “Interlocked’’ güvenlik sistemidir.Özel profil pirinç mandallı üst silindir, çift kanca sistemli ana kilide ek olarak güvenlik sağlayan çelik mile kumanda eder.Çift kanca sistemli çelik ana kil..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)