OSB - KONTRAPLAK

OSB - KONTRAPLAK
Grid View:
Quickview

11 MM OSB

(0)
384,00TL

11 MM OSB11 mm Osb , talaş karışımlı vernik ile güçlendirilmiş sert  levhasıdır. Çatıda, ters tavanlarda, iç mekan duvar yapımı ve dekorasyonunda, kulübe, baraka ve masa yapımında, sahne, spor salonları ve benzeri alanlarda kullanılır. Osb ihtiyaçlarınızı ekonomik  fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Boyu 122 x24..

Quickview

15 MM OSB

(0)

15 MM OSBOsb 15MM  , talaş karışımlı vernik ile güçlendirilmiş sert  levhasıdır. Çatıda, ters tavanlarda, iç mekan duvar yapımı ve dekorasyonunda, kulübe, baraka ve masa yapımında, sahne, spor salonları ve benzeri alanlarda kullanılır. Osb ihtiyaçlarınızı ekonomik  fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Boyu 12..

Quickview

KONTRAPLAK

(0)

KONTRAPLAK Suya dayanıklı olmasından dolayı  marin su kontrası olarakta adlandırılır.  Kontrplaklar dış mekan, reklam panoları, mobilya, otomotiv, inşaat, tekne, çatı kaplama, ambalaj, makina model kalıp, beton kalıp, karavan, konteyner tabanları vb. yerlerde kullanılır. Filmsiz kontrplak diyede adlandırılır.Kontra Plak Çeşitleri4 x 1700 ..

Quickview

KRONOSPAN OSB

(0)

KRONOSPAN OSB OSB2 , OSB3 , OSB 3 neme karşı osb 2 den daha dayanıklıdır, başta çatı inşaatı olmak üzere, iç mekan inşaatlarında duvar panelleri, zemin panelleri ve konstrüksiyonları gibi. Döşemeli mobilya imalatlarının taşıyıcı konstrüksiyonlarında, Dekoratif malzeme olarak, Raf üretiminde  vb. alanlarda kullanılır.OSB (Oriented Standar..

Quickview

OSB 18MM

(0)

OSB 18MM18mm Osb , talaş karışımlı vernik ile güçlendirilmiş sert  levhasıdır. Çatıda, ters tavanlarda, iç mekan duvar yapımı ve dekorasyonunda, kulübe, baraka ve masa yapımında, sahne, spor salonları ve benzeri alanlarda kullanılır. Osb ihtiyaçlarınızı ekonomik  fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Boyu 122 x244 ..

Quickview

OSB 9MM

(0)

OSB 9MM9mm Osb , talaş karışımlı vernik ile güçlendirilmiş sert  levhasıdır. Çatıda, ters tavanlarda, iç mekan duvar yapımı ve dekorasyonunda, kulübe, baraka ve masa yapımında, sahne, spor salonları ve benzeri alanlarda kullanılır. Osb ihtiyaçlarınızı ekonomik  fiyat seçenekleri ile firmamızdan temin edebilirsiniz.Boyu 122 x244 CM dir...

Quickview

OSB FİYATLARI

(0)
378,00TL

OSB FİYATLARI osb nin cinsine ve kalınlığına göre  değişmektedir.   9mm osb, 11mm osb, 15mm osb  ve 18 mm osb ve 22 mm osb   ihtiyaçlarınızı  en ucuz fiyatlarla firmamızdan  temin edebilirsiniz...

Quickview

OSB NEDİR

(0)

OSB NEDİR Boyu 122 x244 CM dir. Osb talaş karışımlı vernik ile güçlendirilmiş sert çatı kaplama levhasıdır. Kullanım  alanları ;Çatıda, ters tavanlarda, iç mekan duvar yapımı ve dekorasyonunda, kulübe, baraka ve masa yapımında, sahne, spor salonları ve benzeri alanlarda kullanılır. 9mm, 11mm, 15mm  ve 18 mm ve 22 mm  kalınlığında üre..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)