Prestij Kapılar

Prestij Kapılar
Grid View:
Quickview

Kale Antik Düz - Çelik Kapı

(0)

Kale Antik Düz - Çelik KapıMisafirlerinizi yüzyıllar öncesinin zarafetini ve şıklığını yansıtan bir kapı ile karşılamak isterseniz, Kale Antik model kapılar tam size göre. Yılların eskitemediği karo modelinin, çapraz ve düz olarak uygulandığı iki farklı alternatif sunan Kale Antik çelik kapılardan evinize yakışanı seçin. Dürbün uygulanabilir.Renk k..

Quickview

Kale Antik Karo - Çelik Kapı

(0)

Kale Antik Karo - Çelik KapıMisafirlerinizi yüzyıllar öncesinin zarafetini ve şıklığını yansıtan bir kapı ile karşılamak isterseniz, Kale Antik model çelik kapılar tam size göre. Yılların eskitemediği karo modelinin, çapraz ve düz olarak uygulandığı iki farklı alternatif sunan Kale Antik çelik kapılardan evinize yakışanı seçin. Dürbün uygulanabilir..

Quickview

Kale Cam - Çelik Kapı

(0)

Kale Cam - Çelik KapıKale Çelik Kapı Tasarımında şehir hayatının dinamikliğini yansıtan Kale Cam  kapı modeli, evinde sade ve elegan şıklıktan hoşlananlar için biçilmiş kaftan.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.Damlalık uygulanamaz.Standart cam renkleri RAL 9011, RAL 9005, RAL 7015, RAL7044, RAL9016 ve RAL9010'dur.Diğer renk alternatifler..

Quickview

Kale Country - Çelik Kapı

(0)

Kale Country -  Çelik KapıAhşabın sıcaklığını ve doğal dokusunu bir arada sunan Kale Country model çelik kapılar; geleneksel ve modern çizgilerden oluşan dört farklı tasarım alternatifiyle doğanın huzurunu hayatınıza getiriyor.Dürbün uygulanabilir .Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap ve lake renkler uygulanabilir.Cam çıtal..

Quickview

Kale Elegan - Çelik Kapı

(0)

Kale Elegan -  Çelik KapıCamın şıklığını ahşabın sıcaklığıyla buluşturan Kale Elegan çelik kapılar, evinize gösterişli bir hava katacak. Dürbün uygulanabilir.Standart cam renkleri RAL 9011, RAL 9005, RAL 7015, RAL7044, RAL9016 ve RAL9010'dur.Diğer renk alternatifleri için lütfen satış temsilcisine başvurunuz.Taktak uygulanamaz.Doğal ahşap kapl..

Quickview

Kale Hare - Çelik Kapı

(0)

Kale Hare - Çelik KapıDoğal ve antik bir duruşa sahip Kale Hare model çelik kapılar, ham ağacın damarlarının ve dokusunun görüldüğü işçiliği ile göz alıcı bir görünüm sunuyor. Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.Doğal ahşap kaplama, uygulamada farklılık göstermektedir. Hareler birbirini takip etmeyebilir.Taç..

Quickview

KALE SARAY KAPISI - ÇELİK KAPI

(0)

KALE SARAY KAPISI - ÇELİK KAPIGösterişli tasarımı ve işçiliği ile öne çıkan Kale Çelik Saray Kapısı modeli ile evinize otantik bir saray havası katmaya ne dersiniz?Dürbün uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.Taçlı pervaz opsiyoneldir.Çift taraflı Saray modeli istenirse dürbün uygulanmamaktadır...

Quickview

Kale Twins - Çelik Kapı

(0)

Kale Twins - Çelik KapıDoğal ahşap görünümüyle modern çizgileri bir araya getiren Kale Twins model çelik kapılar, evlere sıcak ve samimi bir hava katıyor. Dürbün uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.Doğal ahşaptan dolayı harelerde farklılık olabilir....

Quickview

Kale Unique - Çelik Kapı

(0)

Kale Unique - Çelik KapıKale Unique model çelik kapılar, geleneksel karo motifini modernlikle buluşturan havalı ve şık bir tasarım sunuyor. Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.Doğal ahşap kaplama, uygulamada farklılık göstermektedir. Çıtalarda renk farklılıkları olabilmektedir.Kapı kanadı maksimum 1000 mm en..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)