3N Proje Kapıları

3N Proje Kapıları
Grid View:
Quickview

K00 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K00 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısıİkonik bir tasarıma sahip K00 model çelik kapılar, modern ve minimal duruşuyla evinize yalın bir ihtişam getirecek.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.252 RYM uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tü..

Quickview

K55 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K55 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıKlasikten vazgeçemem diyenler için tasarlanan K55 model çelik kapılar, modern görünümüyle abartısız ama elegan bir duruşa sahip.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap r..

Quickview

K60 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K60 Kale Çelik Kapı -  3N Proje KapısıAhşabın sadeliğini cesur laminant çizgilerle hareketlendiren K60 model çelik kapılar, kullanıldığı mekânlara modern ve yeni hissi katıyor.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bul..

Quickview

K66 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K66 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıBulunduğu mekana sıcaklık ve samimiyet katan K66 model çelik kapılar, klasik ve stil sahibi seven ev sahiplerini bekliyor.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkler..

Quickview

K67 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K67 Kale Çelik Kapı -  3 N Proje KapısıÜzerindeki yatay çizgilerin alüminyum plaka ile dikey olarak kesildiği K67 model çelik kapılar, evinize ilgi çekici ve dinamik bir etki katacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelası..

Quickview

K81 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K81 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıÜzerindeki yatay çizgilerin alüminyum plaka ile dikey olarak kesildiği K81 model çelik kapılar, evinize ilgi çekici ve dinamik bir etki katacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bul..

Quickview

K83 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K83 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıKale K83 model çelik kapılar, klasikten vazgeçemeyen ancak aynı zamanda enerjik bir görünüm de isteyenler için mükemmel bir alternatif.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ..

Quickview

K87 kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K87 kale Çelik Kapı  - 3N Proje KapısıFarklı kapı kolu kullanımıyla öne çıkan Kale K87 model çelik kapılar, sıradanlığa hayır diyenlerin ilk tercihi olacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkl..

Quickview

K88 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K88 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıKale K88 model çelik kapılar, kare formundaki ahşap bölmelerin yumuşak ve kademeli renk geçişleriyle, dingin ve elegan bir tasarıma sahip.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan t..

Quickview

K89 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K89 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıKlasik bir görüntüden uzaklaşmadan, basit çizgilerin sıcaklık kattığı Kale K89 model çelik kapılar, evinizde huzur verici bir ortam oluşturmak için mükemmel bir tercih.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Antik renkler hariç renk kartelasında b..

Quickview

K90 Kale Çelik kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K90  Kale Çelik kapı - 3 N Proje KapısıKale K90 model çelik kapılar, ahşabın kararlı duruşunu farklı bir renkle hareketlendirmek isteyenler için tasarlandı.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabilir.Renk kartelasında bulunan tüm ahşap renkl..

Quickview

K94 Kale Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

K94 Kale Çelik Kapı - 3N Proje KapısıÜzerindeki üçgen alüminyum panellerle sıra dışı bir görünüm kazanan Kale K94 model çelik kapılar, evlerinde dramatik ve cesur bir dekorasyonu sevenlerin tercihi olacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanabil..

Quickview

Kale Apartman Kapısı - 3N Proje Kapısı

(0)

Kale Apartman Kapısı - 3N Proje KapısıSıcak ve şık bir karşılama için ahşap ve gösterişli bir tasarıma sahip Kale çelik apartman kapıları tam size göre.Kompakt laminant renk seçeneklerinden uygulama yapılmaktadır.252R uygulanabilir.Dürbün, taktak uygulanamaz.Modellerde uygulanabilen kilit tipleri için kilit matrisine bakınız...

Quickview

Kale Cam Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

Kale Cam Kapı -  3N Proje KapısıTasarımında şehir hayatının dinamikliğini yansıtan Kale Cam çelik kapı modeli ile mekanlarınızda sade ve elegan bir hava yaratın.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Dış mekân uygulamalarda rozetler paslanmaz kullanıldığı i..

Quickview

Kale Elegan Çelik Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

Kale Elegan Çelik Kapı  - 3 N Proje KapısıCamın şıklığını ahşabın sıcaklığıyla buluşturan Kale Elegan çelik kapılar, evinize gösterişli bir hava katacak.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.Taktak uygulanamaz.256G uygulanabilir.Doğal ahşap kaplama, uygula..

Quickview

Kale Taş Kapı - 3N Proje Kapısı

(0)

Kale Taş KapıAhşap, laminant ve taş olmak üzere üç farklı malzemeyi bir araya getiren çelik Kale Taş Kapı modeli, doğal taşın rustik duruşu sayesinde zamansız mekânlar oluşturuyor.Proje kapıları kategorisinde yer alan kapıların satışı, 6 ve üzeri adette verilen siparişlerde geçerlidir.Dürbün uygulanabilir.252RYM uygulanabilir.İç mekân kapılarda ort..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)